1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

O firmie

 Firma TIMBEX Spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku i od początku do chwili obecnej prowadzi działalność w dwóch branżach :

  • meblowej i akcesoriów meblarskich
  • wykończenia wnętrz, drzwi i podłóg

Od ponad 20 lat jesteśmy wiodącą firmą w regionie w zakresie dystrybucji hurtowej i detalicznej wszelkiego rodzaju płyt drewnopochodnych. Poczynając od płyt meblowych, sklejek, płyt wiórowych, OSB, płyt pilśniowych, MDF i HDF, blatów i parapetów, frontów meblowych oraz innych materiałów drewnopochodnych mających zastosowanie w meblarstwie i szeroko rozumianym wykończeniu wnętrz .

 Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi precyzyjnego rozkroju i okleinowania obrzeżami PCV i ABS, zakupionych u nas płyt i blatów. Ponadto świadczymy pełną gamę usług nietypowych, związaną z obróbką płyt drewnopochodnych. Dysponujemy nowoczesnymi i precyzyjnymi maszynami do świadczenia ww usług oraz doświadczonym personelem .

 

Oddajemy do dyspozycji naszych klientów obiekty handlowo – ekspozycyjne oraz magazynowe 
o powierzchni 8000m2 w Gorzowie Wlkp. i 4000m2 w Szczecinie.

W celu kompleksowej obsługi naszych klientów , utworzyliśmy na powierzchni 850 m2, dział akcesoriów meblarskich z ofertą kilkunastu tysięcy produktów w pełni wyczerpujących potrzeby zarówno profesjonalistów jak i klientów indywidualnych .

W zakresie branży wykończenia wnętrz (sklep o powierzchni 1000 m2) oferujemy naszym klientom podłogi z drewna, panele podłogowe , boazerie MDF i PCV, drzwi w wyborze przeszło kilkuset wzorów, listwy przypodłogowe oraz wszelkie akcesoria związanye z ww. asortymentem.

Długoletnie doświadczenie, solidność, fachowy zespół pracowników, renomowani dostawcy oraz nieustanny rozwój i podnoszenie jakości, sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem handlowym.

 
  rzetelna firmadokumnet firma