1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Listwy i akcesoria do blatów

 

listwa1Listwy przyblatowe stanowią eleganckie wykończenie powierzchni użytkowej w kuchni. Ich konstrukcja gwarantuje prosty montaż oraz doskonałe przyleganie listwy do blatu i do ściany. Wykonane są one z najlepszych materiałów i pozwalają długo cieszyć się nienaganną jakością Dekoracyjna folia na powierzchni listwy pokrywa również miękkie krawędzie. Dzięki temu stają się one niewidoczne, co zwiększa estetykę wykończenia.  

Listwa przyblatowa to sprawdzony sposób na krycie nawet większych dylatacji między ścianą, a blatem. Prostota montażu i komplet dodatków uzupełniają kompleksową ofertę listew przyblatowych.

W ofercie posiadamy listwy przyblatowe firmy Thermoplast oraz Korner wraz z potrzebnymi akcesoriami: narożniki wewnętrzne, zewnętrzne oraz zakończenia lewe i prawe.

Kolorystyka:

termoplast logo m   

korner logo m

 

 

 

  • Listwa MINI przyblatowa

listwa przybaltowa miniListwy przyblatowe MINI przeznaczone są do krycia mniejszych dylatacji, wyposażone są w taśmę samoprzylepną dla łatwiejszego montażu. Dopełnieniem oferty są dodatki idealnie dopasowane do listew.
W ofercie posiadamy listwy przyblatowe mini firmy Thermoplast wklęsłe oraz wypukłe wraz z potrzebnymi akcesoriami: narożniki wewnętrzne, zewnętrzne oraz zakończenia lewe i prawe w kolorach:

kolor dostępność
201 Biały +
202 Czarny +
203 Aluminium +

 

  • Listwa przyblatowa ITALO

listwa przyblatowa italoListwa przyblatowa ITALO MRK630 to harmonia funkcjonalności i piękna. Została wykonana z wytrzymałego, spienionego PVC, posiada uszczelki chroniące przed brudem i wilgocią. Docinanie narożnikow jest tak proste jak w listwach drewnianych.
Idealne łączenie przy pomocy kleju lub silikonu. Zaślepki zewnętrzne są dostępne w kolorze aluminium. Możliwość stosowania listew w położeniu pionowym i poziomym.
W ofercie posiadamy listwy przyblatowe wraz z potrzebnymi akcesoriami: narożniki wewnętrzne, zewnętrzne oraz zakończenia lewe i prawe w kolorach:

kolor dostępność
1201 Srebro matowe +
1105 Biały połysk +
1905 Czarny połysk +

 

 

  • Listwa przyblatowa aluminiowa

listwa przyblatowa aluminiowaJest to nowość w ofercie firmy Thermoplast. Połączenie aluminium z transparentnym PVC dało produkt pełen harmonii, funkcjonalny i trwały. Nowoczesny design pozwala na wykorzystanie go w każdej nowoczesnej kuchni.
Listwa posiada walory tradycyjnej listwy przyblatowej oraz nakładki aluminiowej. Wśród jej zalet należy wymienić nieuleganie odkształceniom pod wpływem wysokich temperatur oraz łatwy i szybki montaż, pozwalający w optymalny sposób na wykorzystanie całego profilu. Listwa dostępna jest w długości 3 metry. Pasują do niej wykończenia ze standardowej listwy przyblatowej. Wysoka jakość wykonania oraz materiały użyte przy produkcji gwarantują długoterminową wytrzymałość i pozwalają długo cieszyć się nienaganną jakością i z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

  • Nakładak aluminiowa na listwę przyblatową

nakladka aluminiowaInnowacyjna nakładka aluminiowa to niezawodne zabezpieczenia listwy przyblatowej. Chroni przed odkształcaniem pod wpływem wysokich temperatur. Nakładka nie wymaga klejenia ani dodatkowych łączeń. Łatwy sposób cięcia umożliwia optymalne wykorzystanie całego profilu oraz dopasowanie do każdej szerokości kuchenki. Nakładka aluminiowa to doskonała ochrona listwy i estetyczny wygląd.
Towar dostępny pod zamówienie.

 

 

  • Listwy Krawędziowe

W naszej ofercie posiadamy listwy krawędziowe firmy ZOBAL, które służą do łączenia blatów (pod kątem 90° lub na prosto) oraz dodatkowo zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi.
W ofercie posiadamy listwy w kolorze aluminium.

- Listwy boczne:  
listwa krawedziowa1 listwa krawedziowa2

 

- Listwy kątowe:

listwa katowa

 

Listwę szczelinową:

listwa szczelinowa

 

 

  • Złącza do blatów

zlaczaZłącze Italiana Ferramenta Quick.
Szybko i precyzyjnie złączony blat to istotny element każdej kuchni, dlatego w swojej ofercie posiadamy nowe rozwiązanie.
Złącze Quick to jeden z najlepszych systemów na rynku do łącznia blatów dzięki swojej uniwersalności – dwie długości do wyboru 64 mm i 150 mm, wiercenie Ø35 mm.
Dodatkową zaletą jest regulacja przy użyciu klucza imbusowego ręcznie lub przy użyciu wkrętarki akumulatorowej.


Zastosowanie
- łączenie blatów roboczych

Numery katalogowe
262.96.230 – łącznik blatu Ø35, 64 mm
262.96.321 – łącznik blatu Ø35, 150 mm
262.96.239 – mocowanie przeciwległe Ø35 mm

Instrukcja montażu

Film instruktażowy video