1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Fronty melaminowane FORNER

 

Opatentowana technologia produkcji płyt z Kolekcji 59' by Cleaf

To, co charakteryzuje płyty Forner Cleaf to niezwykle głębokie i wyszukane struktury powierzchni, dające zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Kolekcja 59' by Cleaf proponowana przez Forner to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Technologia produkcji płyt z Kolekcji 59' by Cleaf jest opatentowana, co sprawia, że do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Ale nie tylko. Cechują go również praktyczne zalety - warstwa dekoracyjna płyt meblowych  Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Stąd oferowane przez Forner płyty meblowe są bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchniach czy łazienkach. Duża grubość warstwy dekoracyjnej daje też możliwość uformowania głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni.

Unikalne włoskie fronty

Na bazie płyt Cleaf Forner produkuje fronty proste i ramiakowe. Ramiak frontu Forner Cleaf ma aż 11cm szerokości. Format zamawianych frontów może być dowolny w grubości 18 mm. Grubość płyciny w przypadku frontu ramiakowego to 8 mm. Fronty włoskie są wykonane z innowacyjnych płyt, które wyróżniają się niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi i nietuzinkowymi strukturami powierzchni. Ich atutem jest także to, że doskonale imitują naturalne drewno i są jednocześnie wolne od charakteryzujących je niestabilności jak paczenie, wysuszanie czy prężenie.

Największy polski producent płyt w wysokim połysku i frontów meblowych Cleaf, posiada jedną z najnowocześniejszych w kraju linii do produkcji, która zapewnia bardzo duże moce przerobowe. Markowa prasa pracująca w trybie przelotowym pozwala Fornerowi uzyskać dużą wydajność. Do produkcji Forner używa tylko najlepszych komponentów, w tym kleju PUR, co przekłada się na najwyższą jakość finalnego produktu.

Forner to gwarancja najwyższej jakości

forner logo

 

ares ok  

azimut ok
 

engadina ok
 

matrix ok
 

millennium ok
 

nadir ok
 

pembroke ok
 

penelope ok
 

primofiore banerek
 

shamal ok
 

sherwood ok
 

smart ok
 

spigato ok
 

surf ok
 

tranche ok
 

yosemite ok
 

 

CENNIK